Weglowa świeca do masażu

85,00 

Świeca do masażu to połączenie naturalnych składników natłuszczających. Świeca posiadają optymalną temperaturę topnienia, dlatego po zapaleniu rozpuszcza się i podgrzewa do idealnej dla skóry temperatury, dzięki czemu doskonale rozprowadza się na ciele. Ciepły olej oraz płynny wosk powstałe z rozpuszczonej świecy, połączony z miłym zapachem i delikatnym dotykiem rozluźnia napięcie mięśniowe i wprowadza w stan relaksu. Naturalne składniki pielęgnują skórę pomagając odbudować jej naturalną barierę ochronną, a zastosowany węgiel działa odświeżająco i oczyszczająco. Masło Shea oraz wosk pszczeli odżywiają, natłuszczają skórę, zapobiegają jej wysuszaniu i chronią ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Masaż pobudzi krążenie, poprawi napięcie skóry i wspomoże walkę z cellulitem. Po zastosowaniu węglowej świecy do masażu skóra będzie ujędrniona, dogłębnie nawilżona i jedwabiście gładka.

GRAMATURA 100g

SKŁADNIKI: 

Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil*,Hydrogenated soybean poliglycerides*, Butyrospermum Parkii (Shea) Fruit Butter*,Stearic Acid,Fragrance, Vitis vinifera Seed Oil*, Cera Flava, Activated Carbon (powder)*

*Składnik otrzymywany z materiału roślinnego
**Dopuszczony przez instytucje certyfikujące naturalne kosmetyki
***Składnik z rolnictwa ekologicznego

STOSOWANIE:

Świecę należy rozpalić na około 10 minut przed jej użyciem. Po tym czasie zgasić świecę, rozprowadzić preparat na skórze i wykonać masaż. Świece można stosować do masażu całego ciała, do codziennej pielęgnacji skóry, a także do rytuałów pielęgnacyjnych do dłoni i stóp. Świecę należy zawsze trzymać z daleka od łatwopalnych materiałów. Nie należy zostawiać świecy bez opieki. Świecę należy zawsze trzymać z daleka od dzieci i zwierząt.uż po 4 tygodniach regularnego stosowania. 

Gładka skóra - rozświetlający blask

Obserwuj nas

Clover Cosmetics  powstała dzięki współfinansowaniu Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.